Gry, Informacje, Internet, Technologie

Dlaczego warto kupić PlayStation 4?

Dlaczego warto kupić PlayStation 4?

Wojna między konsolami trwa już od kilkunastu lat i choć większość firm już skapitulowało, na rynku wciąż rywalizują dwie najpotężniejsze – Microsoft i Sony. To drugie trafiło w punkt ze swoim PlayStation 4, zdobywając rynek na całym świecie bogatym wyborem tytułów ekskluzywnych, dużą ich przystępnością oraz podejściem do klienta. Dlaczego więc to PS4 warto wybrać jako swoją kolejną lub pierwszą konsolę?

Dlaczego zakup PlayStation 4 jest najrozsądniejszy?

Choć absolutną podstawą przy wyborze konsoli jest określenie, którą z nich mają nasi znajomi, współcześnie rozsądniejsze wydaje się być wybranie PlayStation 4. Wszystko ze względu na to, że:

  • jest to najpopularniejsza konsola w Polsce – z uwagi na to grając w sieci istnieje duże prawdopodobieństwo, że natkniemy się na naszych rodaków;
  • rynek gier używanych jest ogromny – wraz z popularnością samej konsoli również rynek używanych gier pudełkowych kwitnie – można więc taniej kupić niemal każdy tytuł, po prostu decydując się na jego zakup “z drugiej ręki”;
  • króluje pod względem tytułów ekskluzywnych – istnieje mnóstwo tytułów, które działają wyłącznie na PlayStation 4 – warto mieć szansę je ograć, zwłaszcza, że są to zazwyczaj gry najwyższej jakości.

Podsumowanie

Nie ma co owijać w bawełnę – PlayStation 4 jest obecnie najpopularniejszą konsolą w Polsce i na całym świecie. Choć jej cena znacząco przewyższa cenę konkurencyjnego sprzętu, idzie z nią jakość i tańsza eksploatacja – zwłaszcza jeżeli jesteśmy wielbicielami pudełkowej formy dystrybucji gier.