VIDEO

Film “Wciąż ją kocham” online. Jak znaleźć?

Film “Wciąż ją kocham” online. Jak znaleźć?

Miłość to siła zmieniająca żywota ludzkie, opowieść przedstawiona w filmie “Wciąż ją kocham” . Adaptacja powieści Nicholasa Sparksa w telewizji internetowej 

Trochę o tym, jak miłość może na nas wpłynąć

Nie na co dzień poznajemy kogoś, komu możemy szczerze powiedzieć, że go kochamy, wydaje nam się, że jest to zjawisko stosunkowo rzadkie, wydaje się trochę wyśnione, wręcz nierealne czasem. Historia miłości bohaterów “Wciąż ją kocham” to właśnie opowieść o tej miłości bezpardonowej, która jest i koniec. Miłość zmienia nas od wewnątrz i na zewnątrz, może wpłynąć na to, jak patrzymy na siebie i cały świat. Osoba ukochana staje się dla nas kimś, bez kogo żyć ciężko, nie chcemy się z nią rozstawać i chcemy stawać się dla takiej osoby lepszymi ludźmi, nawet jeśli czasem nie jest to dla nas proste i wymaga sporo wysiłku. Pierwsze spojrzenia, rozmowy, pierwszy pocałunek, każda chwila spędzona z osobą, którą kochamy, może odmieniać nasze życie i zostawać w pamięci, już nie tylko przez to, że dzieją się podniosłe chwile dla całego świata, ale dzieją się ważne rzeczy dla osób zakochanych w sobie, dla innych tak nieszczególne, a jednak dla zakochanych niesamowite. Często to codzienność jest tym, co zmienia się u zakochanych, od drobnostek, przez zwykłe, drobne gesty, po te czyny, które wymagają wielkiego poświęcenia. Wszystko to u pary zakochanych dzieje się w codzienności, dzień po dniu. Czasem tym, co wyróżnia miłość, jest oczekiwanie na siebie, dni, które się odlicza. Dokładnie takie uczucie odczuwają bohaterowie “Wciąż ją kocham” film przedstawia nam Johna i Savannę, dwójkę osób, które bardzo szybko zakochują się w sobie i odczuwają głód spędzania czasu ze sobą, bo niestety zostają rozdzieleni przez swoje obowiązki, dwa różne światy, które poniekąd gonią ich w przeciwnych kierunkach. John i Savannah są niejako pozbawieni tej codzienności w miłości, ale jednak walczą o to, żeby ich uczucie przedstawione w filmie “Wciąż ją kocham” przetrwało, bo jest wyjątkowe.

Gdzie poznamy historię miłości Johna i Savanny?

Jeśli chcemy obejrzeć wyjątkowe zmagania naszej wspaniałej pary, najlepszym sposobem będzie skorzystanie z legalnej telewizji internetowej, film “Wciąż ją kocham” jest dostępny na przykład w serwisie internetowym Ipla. Warto jeszcze wspomnieć o autorach, którzy grają rolę naszej ukochanej pary! Channing Tatum i Amanda Seyfried naprawdę oddali na ekran to, jak czułaby się para pozbawiona codzienności, a jednak tak bardzo zakochana w sobie nawzajem, że jednak byłaby w stanie walczyć z wszystkimi przeciwnościami losu, byleby tylko jednak być razem. Wydaje mi się, że właśnie w tym jest sęk tego, że chcemy oglądać filmy o miłości, że chcemy o niej słuchać, jest ona zwyczajnie tak niesamowicie potężnym i zmieniającym człowieka uczuciem, że chcemy nim nasiąkać i przejmować się nie tylko tym, co odczuwamy my, ale i aktorzy na ekranie. Miłość ma moc zmieniać ludzkie życia i spojrzenia na świat, pozostaje pytanie, jak bohaterowie filmu “Wciąż ją kocham” poradzą sobie z tak potężnym uczuciem, łączącym ich. Zachęcamy do przekonania się!