VIDEO

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego

Po dwóch wielkich sukcesach, wcześniejszych części, reżyser wraca do nas z ostatnią już finalną opowieścią, bohatera, którego dobrze znamy. Czy poradzi sobie z nową rzeczywistością, która nastała? Dowiecie się tego po seansie „Psów 3”

O czym jest historia ukazana w “Psach 3?

 Zaczynamy nasza opowieść od dobrze znanego nam bohatera, który pojawił się już wcześniej na wielkim ekranie. W pierwszych chwilach w filmie widzimy Franza Maurera wychodzącego po dwudziestu pięciu latach z więzienia. Dowiadujemy się, ze sceną z końca ostatniego filmu to tylko sen, który główny bohater często śni będąc w celu. Wychodzi jednak na świat i chce powrócić do dawnego życia, okazuje się, jednak że Warszawa oraz wszystkie realia życia są całkiem inne, niż je zapamiętał. Musi teraz stawić czoła nowej technologii, dwóm liniom metra oraz nowym wrogom, którzy pojawią się na jego drodze. Tak jak wcześniejsze części, film “Psy 3” online porusza tematykę problemów społecznych, politycznych i kulturalnych naszego kraju. Jedyna różnica, jest taka, że wcześniejsze dwie części, działy się w realiach Polski z czasów PRL-u, a “Psy 3” mówią o problemach czasów współczesnych. Pojawiają się oczywiście nawiązania do pierwszej i drugiej części, jednak jest to całkiem odrębny film, który, chociaż jest kontynuacją oryginalnych klasyków, rządzi się swoimi prawami.

Gdzie zobaczyć “Psy 3” online, jeżeli jeszcze tego nie uczyniliśmy?

Tak jak i Franz Maurer tak i my powinniśmy zmierzyć się z nową technologią i realiami życia w naszym kraju i wybrać do oglądania legalną telewizję internetową. Jest to szybki, bezpieczny i przyjemny sposób na obejrzenie wszystkich naszych ulubionych filmów i seriali, zobaczymy tam również film „Psy 3” online Znalezienie i rozpoczęcie seansu, który nas interesuje, zajmuje jedynie chwilę, a dostarcza rozrywki na wiele godzin Plusy, które daje oglądanie filmów w internecie. Zalet jest wiele, są one dość oczywiste, ale i zauważalne na pierwszy rzut oka. Dzięki legalnej telewizji internetowej dostajemy dostęp do nieograniczonej bazy różnych seriali i filmów z całego świata. Nie ma ograniczeń co do ilości razy, które daną pozycję oglądniemy. Możemy również dowolnie zatrzymywać i wznawiać oglądanie, przez co seanse filmowe, stają się niezwykle wygodne i praktyczne. Dzięki temu, że oglądamy w zaciszu własnego domu, możemy cieszyć się tą przyjemnością z innymi lub całkiem samemu. To od nas zależy wszystko. Możemy być panami sytuacji. Koniec z czekaniem w długich kolejkach kinowych lub przed telewizorem na start seansu. Z legalną telewizją internetową możemy sami zacząć oglądanie o godzinie, która pasuje nam do grafiku, po czym zatrzymać i wrócić w dogodnej chwili. Pozwala nam to, na przezywanie niekończącej się radości, z oglądania naszych ulubionych filmów i seriali. Wszystko związane z platformami oferującymi oglądanie online, jest rozwiązane w sposób intuicyjny i przejrzysty. Wszystkie potrzebne informacje o ofertach i warunkach znajdziemy w Internecie lub bezpośrednio na stronach. Telewizja internetowa to legalny, bezpieczny i wygodny sposób, by wspierać twórców dzieł kinematograficznych, nie ruszając się z zacisza własnego domu czy mieszkania. Jeżeli, więc nie zdążyłeś pójść do kina na seans „Psów 3” lub po prostu stawiasz na komfort i wygodę, już wiesz gdzie znaleźć „Psy 3” online.