VIDEO

PolsatboxGo – cena aplikacji

PolsatBoxGo to nowy serwis, który jest sygnowany przez grupę Polsat. Ma zastąpić dawną platformę Ipla i jednocześnie wprowadzić usługi stacji w XXI wiek.

Ile kosztują pakiety PolsatBoxGo?

W ofercie serwisu znajdziemy kilka pakietów tematycznych, które zostały poszeregowane w taki sposób, aby klienci w maksymalny sposób zyskali na doborze kanałów telewizyjnych oraz filmów zawartych w bibliotece. Najdroższym pakietem jest Polsat Box Go Sport — kosztuje 50 zł miesięcznie, ale do końca roku cena promocyjna to 40 zł. Za tę opłatą uzyskamy dostęp do kilkudziesięciu kanałów sportowych. Polsat Box Go Premium kosztuje zaś 40 zł miesięcznie (cena promocyjna: 30 zł) – do dyspozycji widzów jest biblioteka VOD oraz 100 kanałów TV. Polsat Box Go Polonia kosztuje 45 zł. Za tą cenę zyskamy dostęp do biblioteki Polsatu oraz 10 kanałów TV. Polsat Box Go HBO kosztuje 25 zł miesięcznie. W tej ofercie spodziewajmy się 9 kanałów telewizyjnych oraz biblioteki filmów i seriali HBO. Polsat Box Go Fortuna 1 Liga to koszt 30 zł miesięcznie.

Czym jest PolsatBoxGo

PolsatBoxGo to klasyczne połączenie telewizji internetowej i bibliotek VOD. VOD to dowolne nagrane wideo w Internecie, które jest odtwarzane natychmiast po kliknięciu przycisku odtwarzania. Nie musisz najpierw czekać na pobranie całego pliku wideo. Dzięki internetowej dystrybucji VOD oraz ogromnej poprawie przepustowości i technologii kodowania widzowie mogą teraz oglądać treści wideo na różnych urządzeniach innych niż telewizory, w tym na telefonach komórkowych.

W ramach dostępu do serwisu możemy się cieszyć wideo na żądanie w jakości 4K także na naszych telefonach komórkowych i wszelkich innych urządzeniach mobilnych. Zaletą PolsatBoxGo jest bowiem właśnie to, że możemy programy telewizyjne oraz dostępne tam filmy i seriale oglądać tam gdzie chcemy. Czy jest to telewizor ze wbudowanym systemem Smart, telefon komórkowy, laptop, tablet, a nawet konsola do gier.

Polsat Box Go tym się różni od tradycyjnej telewizji, że nie ma tu potrzeby podpisywania długoletniej umowy na dostawę usług. Płacimy za wybrany pakiet na miesiąc z góry i po miesiącu możemy zrezygnować z jego subskrypcji. W każdej chwili możemy też wznowić korzystanie z usług, co jest szczególnie wygodne, jeśli na przykład wyjeżdżamy na wakacje lub odwrotnie, potrzebujemy dostępu do telewizji jedynie podczas pobytu w domku letniskowym. Każdą taką operację możemy przeprowadzić bez jakichkolwiek konsekwencji prawnych i finansowych. Wszystkie operacje nie wymagają od nas chodzenia po biurach, każdą sprawę załatwimy przez Internet.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *